DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine
  • DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine
  • DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine
  • DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine
  • DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine
  • DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine
  • DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine

DUOTTS C29 PRO 750W 15Ah elektrinis dviratis su bagažine

879,99 €
Su mokesčiais Pristatysime per per 5-7 dienas

C29 PRO modelis su su bagažine

Šiame dviratyje DUOTTS C29 PRO yra 48 V, 750 W bešepetėlis variklis su vidiniu žvaigždės rato dizainu, kuris gali sustiprinti sukimo momentą ir pagerinti energijos vartojimo efektyvumo konversijos koeficientą, o maksimalus greitis gali siekti 50 km/h. Tuo tarpu jame sumontuotos 29X2.25 stiprios neslystančios padangos, kurios gali užtikrinti saugų, subalansuotą, greitą ir stabilų važiavimą važiuojant kalnu ir keliu.

Kiekis

Reikia konsultacijos ar nepavyksta užsisakyti? Skambinkite telefonu +37066580747

Papildomi priedai:

Telefono laikikliai

Spynos / Užraktai

Krepšeliai

Prožektoriai / žibintai

Šalmai

C29 PRO modelis su bagažinesu, bluetooth ir telefono programėle

DUOTTS C29 PRO elektrinis dviratis su bagažine - Įrengtas 48 V 750 W variklis be šepetėlių (1000 W didžiausia galia), galintis pasiekti iki 50km/h greitį (atkreipkite dėmesį, kad tai priklauso nuo apkrovos ir kelio sąlygų), dviračio svoris: 62 svarai. Keliamoji galia: 330 svarų, patvarios 29x2.1 neslystančios padangos, užtikrinančios saugią, subalansuotą, greitą ir stabilų važiavimą dviračiu kopiant, kasdien važiuojant į darbą ir atgal arba savaitgalio ekskursijose.

Nuimama vandeniui atspari LONGLIFE baterija

Mūsų suaugusiųjų elektrinis dviratis turi 48V 15Ah išmaniąją vandeniui atsparią ličio jonų bateriją. Elektrinį dviratį galite įkrauti pagal savo patogumą, nesijaudinkite dėl važiavimo lietingomis dienomis (Atkreipkite dėmesį, nesušlapinkite akumuliatoriaus vandeniu).

3 darbo režimai

Elektrinis elektrinis dviratis, pagalbinis dviratis ir paprastas dviratis. Su atnaujintu LED 5 greičių išmaniuoju mygtuku galėsite pasirinkti elektrinį dviratį, kad galėtumėte mėgautis ilga kelione; Taip pat galite pasirinkti pagalbinį pedalą arba įprastą dviratį, kad galėtumėte daugiau mankštintis.

Lengva surinkti

Skirtingai nuo kitų elektrinių kalnų dviračių, mūsų milžiniškas kalnų dviračių ebike yra su surinkimo įrankiu nemokamai, jums nereikia pirkti jokių įrankių, taip pat mūsų mopedas yra 95% surinktas prieš išsiunčiant, kad išvengtumėte susidūrimų ir žalos transportavimo metu, tiesiog surinkite didelį 29 -colių priekinis ratas, vairas, pedalas. Jums nereikia gaišti laiko sudėtingam surinkimui.

Dviejų diskinių stabdžių ir 21 pavarų sistema

Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai ir transmisijos sistema 21 Shimano Electric suaugusiems vyriškas dviratis, 3 greičių žvaigždutė, 7 greičių laisvosios eigos sistema, pakilimas ir nusileidimas, lėtas, pastovus greitis, įsibėgėjimas, visko galima pasiekti. Tai gali būti ne tik kalnų kelių EBike, bet ir tinkamas važinėti dviračiais mieste bei važinėti į darbą ir atgal.

TRYS KELIONĖS REŽIMAI

Integruoti 3 važiavimo režimai, kuriuos galima lengvai perjungti pagal pavarą ir režimą, gali patogiai patenkinti skirtingų važiavimo scenų poreikius

VAŽIAVIMO REŽIMAS: Kaip ir įprastam dviračiui, nereikia įjungti maitinimo, Aero energijos suvartojimas, tinka mankštai.
PAGALBINIO REŽIMAS: įjunkite maitinimą nesukdami akceleratoriaus rankenėlės, automatinio paleidimo variklis padeda tiekti darbo jėgą ir elektrą.
GRYNA ELEKTRA: Įjunkite maitinimą sukdami droselį, kad greitai judėtumėte pirmyn.

GALINGAS variklis be šepetėlių

Variklis be šepetėlių yra lengvo svorio, jo vidinis žvaigždės pavaros dizainas gali padidinti sukimo momentą ir pagerinti energijos konversijos santykį, užtikrinant pakankamai galios.

SUMANUS LCD EKRANAS

Mūsų LCD ekrane rodoma tokia svarbi informacija kaip likusi akumuliatoriaus energija, bendras nuvažiuotas atstumas, esamas greitis, pasirinktas pagalbos lygis ir kita.

SHIMANO 21 SPEED

21 greičio Shimano pavara pagerina laipiojimo galimybes, padidina diapazono kintamumą ir pagerina prisitaikymą prie reljefo.

DVIGU DISKINIAI STABDŽIAI

Priekiniai ir galiniai mechaniniai diskiniai stabdžiai užtikrina galingą, laipsnišką stabdymo jėgą net šlapiomis sąlygomis.

Specifikacijos:

Variklio vardinė galia: 48V 750W

Medžiaga: aliuminio lydinys

Prekės dydis: 184*113*70

Pakuotės dydis: 1420*230*770mm

Ratas: 29*2.1 ratas

Neto svoris: 26 kg

Brutto svoris: 28kg

Apkrova: 150 kg

Shimano 21 pavara

Maksimalus greitis: 50 km/h

Maksimalus laipsnis: 45°

Atsparumo vandeniui: IP54

Amortizacija: Priekinis amortizatorius

Baterijos talpa: 48V 15AH

Akumuliatoriaus įtampa: 48V

Maks. Atstumas: 50 km

Įkrovimo laikas: 4-5h

Stabdžiai: stabdžių diskinis stabdys

Charakteristikos

Galia
750W
Voltažas
48V
Akumuliatoriaus talpa
15Ah
Maksimalus greitis
50 km/h
Įveikiamas atstumas per įkrovimą
50 km
Ratų dydis
29"