e-skuteris.lt - internetinė parduotuvė su pristatymu visoje Lietuvoje, prekiaujanti elektriniais paspirtukais, elektriniais dviračiais, elektriniais vienračiais bei kita įranga. Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas jų kainas. Mūsų parduotuvėje rasite sprendimų įvairaus dydžio biudžetams. Nuolat didiname asortimentą atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Mes Jums taip pat pateiksime daug naudingų ir praktiškų patarimų bei įdomių konkursų savo Facebook paskyroje! Platus pasirinkimas, kokybė ir dėmesys klientui - tai mūsų vertybės.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Jūs jau tūkstantį kartų girdėjote labai populiarią, bet nieko nepasakančią frazę „Kokybiškos prekės už optimalią kainą". Mūsų privalumai – aiškūs ir konkretūs!

1. Pinigų grąžinimo garantija. Garantuojame, kad jeigu pas mus įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos. 

2. Palanki kainų politika. Išanalizavę konkurentų siūlomą asortimentą, stengiames pritaikyti ir palaikyti priimtiniausias kainas. Turime ką pasiūlyti visoms klientų grupėms: siūlome tiek profesionalią, tiek ekonominės klasės įrangą.

3. Lanksti atsiskaitymo sistema. Patogus atsiskaitymas. Galima atsiskaityti ne tik banko pavedimu, bet prireikus ir grynais, kai prekės yra apžiūrimos vietoje arba atsiimant prekes.

Nuolat domimės naujausia technologija ir dalinamės ja su Jumis. Kad neieškotumėte tarp tūkstančių prekių ir džiaugtumėtės kokybiškiausiu produktu iš patikimų rankų, Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti priimti geriausią ir optimaliausią sprendimą atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo būdą bei poreikius. 

Siūlome daugiau nei tik prekė: nemokama konsultacija, garantinis aptarnavimas, pratęsta garantija, serviso paslaugos, atsarginės dalys, transporto priemonės paruošimas žiemai, kad neliktumėte pamirštas, o prekės įsigytos iš mūsų teiktų ilgalaikį džiaugsmą.