Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB
  • Metalinis telefono laikiklis GUB

Metalinis telefono laikiklis GUB

13,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 4.76€

Tvirtas, lengvo aliuminio lydinio laikiklis skirtas telefonams, kurių plotis yra 50 – 100mm (4,5–6,5 colio). Laikiklis tinka įvairių tipų vairams, dviračiams, paspirtukams ir keturračiams. Pakuotės viduje rasite 3 skirtingų storių tarpines tvirtinimui ir prilaikančias pagalvėles, kurios prispaudžia telefoną ir jo nebraižo. Galimi spalvos variantai: juoda, pilka, raudona.

Kiekis

Lengvo aliuminio lydinio laikiklis skirtas telefonams, kurių plotis yra 50 – 100 mm (4,5–6,5 colio), suderinamas su bet kuriuo telefonu esančiu nurodytame diapazone. Tvirtas ir patvarus, lengvai ir greitai montuojamas. Patogus greitai nuimti, kai skubate. Laikiklio pagalba telefoną galite montuoti ant vairo ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai, galėsite žiūrėti į įrenginį jums pačiu patogiausiu kampu, todėl Jūsų kelionės bus saugesnės! Patogu naudotis navigaciją!

Laikiklis fiksuoja jūsų išmaniojo telefono ar įrenginio TIK kraštus, paliekant visą ekraną laisvą, todėl galite lengvai naršyti savo telefone. Taip pat galėsite lengvai pasiekti visus telefono korpuso mygtukus, mikrofoną ar garso lizdą neišimdami telefono iš laikiklio.

 

3 skirtingo storumo tarpinės, kurias galima pritaikyti įvairių tipų vairams, atsižvelgiant į vairo storį ir transporto priemonę. Laikiklis tinka dviračiams, paspirtukams ir keturračiams.

Prekės pakuotėje rasite neslidžių lipdukų rinkinį, kad kiekvienas kraštas būtų neslidus ir tvirtai laikytų Jūsų telefoną. Kampų paminkštinimai švelniai Jūsų telefoną laikys jo nebraižant – tai labai svarbu, ypač jei važiuojate nelygiu paviršiumi.

Pakuotėje rasite:

1vnt laikiklį

1vnt tvirtinimo žiedą

3vnt skirtingo storio tarpinių

2vnt reikiamų varžtų

1vnt montavimo įrankį

1vnt paminkštinimo lipdukų rinkinį

 

Techniniai parametrai:

 

Medžiaga: AL6063 – aliuminio lydinys

Tvirtinimo žiedo diametras: 31.8 mm

Laikiklio išmatavimai: 77 x 50 x 20 mm

Telefonų apimties diapazonas: 50 mm-100 mm (reguliuojamas)

Svoris: 93g

Spalva: juoda, pilka, raudona

Tinka Xiaomi M365, Pro, Pro2, Essential ir S1 paspirtukų modeliams, kitų gamintojų paspirtukams – pavyzdžiui Ninebot – bei dviračiams.